Deserturi
Cataif Orso Bruno 250g- tăiţei, ou, fistic, îngheţată, brânză
35.00 leiValoare energetică la 100 g produs finit: 1638/ 394 Kcal Grăsimi g 29,45 g, din care acizi grași saturați 19.50g Glucide: 31,98 g, din care zaharuri 27,83g Sare 0,19
Chesecake cu dulceață de fructe 220g
25.00 leiblat 100g, cremă brânză 100g, dulceată 20g Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide 31.98 din care zaharuri 27.83 Sare 0.19
Clătite cu brânză la cuptor 250g
27.00 leifăină 20g, lapte 100ml, ou 5g, brânză 50g, smântână 50g
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19
Clătite cu dulceață 220g
20.00 leifaină 20g, lapte 100ml, ou 5 g, dulceată 50g
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19
Clătite cu finetti 250g
21.00 leiValoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide 31.98 din care zaharuri 27.83 Sare 0.19
Clătite cu finetti și banane 250g
21.00 leifăină 20g, lapte 100ml, ou 5g, finetti 50g, banane 50g
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19
Clătite cu finetti și înghețată
29.00 leiValoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide 31.98 din care zaharuri 27.83 Sare 0.19
Înghețate diferite sortimente
10.00 leiValoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19
Lavacake 200g
25.00 leiînghetată vanilie (25 minute timp preparare)
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19
Papanași cu dulceță și smântână 280g
26.00 leibrânză vaci 100g, făină 50g, dulceată 50g smântână 50g
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19