Deserturi
Prăjitură Oreo
25.00 leibiscuiti oreo, cremă mascarpone, glazură ciocolată
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide 31.98 din care zaharuri 27.83 Sare 0.19
Profiterol 300g
28.00 leiminiecler cu cremă 150g, înghetată 150g, friscă
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19
Tiramisu 230g
19.00 leipișcot 100g, mascarpone 100g, cafea 15g, cacao 15g
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19
Tocinei cu smântână 250g
28.00 leicartofi 180g, ou 15g, smântână 50g
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19
Tortul casei 180g
22.00 leiblat cacao, musse ciocolată neagră, ciocolată albă, ciocolată cu lapte
blat cu vanilie, musse fructe de pădure, ciocolată albă
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19