Afișez 13 - 18 din 18 rezultate

Prăjitură Oreo

25.00 lei

biscuiti oreo, cremă mascarpone, glazură ciocolată
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide 31.98 din care zaharuri 27.83 Sare 0.19

Adaugă în coș

Profiterol 300g

28.00 lei

miniecler cu cremă 150g, înghetată 150g, friscă
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19

Adaugă în coș

Salată de fructe 250g

25.00 lei

Salata racoritoare cu mix de fructe

Adaugă în coș

Tiramisu 230g

19.00 lei

pișcot 100g, mascarpone 100g, cafea 15g, cacao 15g
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19

Adaugă în coș

Tocinei cu smântână 250g

28.00 lei

cartofi 180g, ou 15g, smântână 50g
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19

Adaugă în coș

Tortul casei 180g

22.00 lei

blat cacao, musse ciocolată neagră, ciocolată albă, ciocolată cu lapte
blat cu vanilie, musse fructe de pădure, ciocolată albă
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19

Adaugă în coș