Afișez 13 - 18 din 18 rezultate

Prăjitură Oreo

25.00 lei
biscuiti oreo, cremă mascarpone, glazură ciocolată Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide 31.98 din care zaharuri 27.83 Sare 0.19

Profiterol 300g

28.00 lei
miniecler cu cremă 150g, înghetată 150g, friscă Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19

Salată de fructe 250g

25.00 lei
Salata racoritoare cu mix de fructe

Tiramisu 230g

19.00 lei
pișcot 100g, mascarpone 100g, cafea 15g, cacao 15g Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19

Tocinei cu smântână 250g

28.00 lei
cartofi 180g, ou 15g, smântână 50g Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19

Tortul casei 180g

22.00 lei
blat cacao, musse ciocolată neagră, ciocolată albă, ciocolată cu lapte blat cu vanilie, musse fructe de pădure, ciocolată albă Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19