Afișez 1 - 12 din 18 rezultate

Cataif Orso Bruno 250g- tăiţei, ou, fistic, îngheţată, brânză

35.00 lei
Valoare energetică la 100 g produs finit: 1638/ 394 Kcal Grăsimi g 29,45 g, din care acizi grași saturați 19.50g Glucide: 31,98 g, din care zaharuri 27,83g Sare 0,19

Chesecake cu dulceață de fructe 220g

25.00 lei
blat 100g, cremă brânză 100g, dulceată 20g Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide 31.98 din care zaharuri 27.83 Sare 0.19

Clătite cu brânză la cuptor 250g

27.00 lei
făină 20g, lapte 100ml, ou 5g, brânză 50g, smântână 50g Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19

Clătite cu dulceață 220g

20.00 lei
faină 20g, lapte 100ml, ou 5 g, dulceată 50g Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19

Clătite cu finetti 250g

21.00 lei
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide 31.98 din care zaharuri 27.83 Sare 0.19

Clătite cu finetti și banane 250g

21.00 lei
făină 20g, lapte 100ml, ou 5g, finetti 50g, banane 50g Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19

Clătite cu finetti și înghețată

29.00 lei
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide 31.98 din care zaharuri 27.83 Sare 0.19

Coltunași cu brânză 250g

40.00 lei
faina, apa, sare, branza de vaci

Găluște cu prune – 250g

28.00 lei
apa, faina, sare, prune

Înghețate diferite sortimente

10.00 lei
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19

Lavacake 200g

25.00 lei
înghetată vanilie (25 minute timp preparare) Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19

Papanași cu dulceță și smântână 280g

26.00 lei
brânză vaci 100g, făină 50g, dulceată 50g smântână 50g Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19