Valoare energetică la 100 g produs finit: 1638/ 394 Kcal Grăsimi g 29,45 g, din care acizi grași saturați 19.50g Glucide: 31,98 g, din care zaharuri 27,83g Sare 0,19
blat 100g, cremă brânză 100g, dulceată 20g Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide 31.98 din care zaharuri 27.83 Sare 0.19
făină 20g, lapte 100ml, ou 5g, brânză 50g, smântână 50g
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19
faină 20g, lapte 100ml, ou 5 g, dulceată 50g
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19
făină 20g, lapte 100ml, ou 5g, finetti 50g, banane 50g
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19
înghetată vanilie (25 minute timp preparare)
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19
brânză vaci 100g, făină 50g, dulceată 50g smântână 50g
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19