Afișez 1 - 12 din 18 rezultate

Cataif Orso Bruno 250g- tăiţei, ou, fistic, îngheţată, brânză

35.00 lei

Valoare energetică la 100 g produs finit: 1638/ 394 Kcal Grăsimi g 29,45 g, din care acizi grași saturați 19.50g Glucide: 31,98 g, din care zaharuri 27,83g Sare 0,19

Adaugă în coș

Chesecake cu dulceață de fructe 220g

25.00 lei

blat 100g, cremă brânză 100g, dulceată 20g Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide 31.98 din care zaharuri 27.83 Sare 0.19

Adaugă în coș

Clătite cu brânză la cuptor 250g

27.00 lei

făină 20g, lapte 100ml, ou 5g, brânză 50g, smântână 50g
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19

Adaugă în coș

Clătite cu dulceață 220g

20.00 lei

faină 20g, lapte 100ml, ou 5 g, dulceată 50g
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19

Adaugă în coș

Clătite cu finetti 250g

21.00 lei

Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide 31.98 din care zaharuri 27.83 Sare 0.19

Adaugă în coș

Clătite cu finetti și banane 250g

21.00 lei

făină 20g, lapte 100ml, ou 5g, finetti 50g, banane 50g
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19

Adaugă în coș

Clătite cu finetti și înghețată

29.00 lei

Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide 31.98 din care zaharuri 27.83 Sare 0.19

Adaugă în coș

Coltunași cu brânză 250g

40.00 lei

faina, apa, sare, branza de vaci

Adaugă în coș

Găluște cu prune – 250g

28.00 lei

apa, faina, sare, prune

Adaugă în coș

Înghețate diferite sortimente

10.00 lei

Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19

Adaugă în coș

Lavacake 200g

25.00 lei

înghetată vanilie (25 minute timp preparare)
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19

Adaugă în coș

Papanași cu dulceță și smântână 280g

26.00 lei

brânză vaci 100g, făină 50g, dulceată 50g smântână 50g
Valoare energetica la 100 g produs1638 kj/ 394 kCal Grasimi (g)29.45 din care acizi grasi (g)19.50 Glucide31.98 din care zaharuri27.83 Sare0.19

Adaugă în coș